tento web provozuje


HOTLINE

informace, kalkulace,
plán cesty, rezervace
 

Jan Zeman
zeman@campana.cz

( 604 200 252
 

www.campana.cz

 


 

FLY AND DRIVE l TO NEJLEPŠÍ ZE ZÁPADU USA


15 DNÍ / 14 NOCÍ, AUTOMOBILEM PO USA

 

LOS ANGELES

 

LOS ANGELES

 

SAN FRANCISCO

 

SAN FRANCISCO - Alcatraz

 

YOSEMITE NP

 

LAS VEGAS

 

LAS VEGAS

 

GRAND CANYON NP

 

GRAND CANYON NP

 

BRYCE CANYON NP

 

BRYCE CANYON NP

 

LOS ANGELES

LOS ANGELES – SANTA BARBARA – SAN SIMEON – MONTEREY – SAN FRANCISCO – YOSEMITE NP – EL PORTAL – LAS VEGAS – ZION NP – BRYCE CANYON NP – LAKE POWELL – GRAND CANYON NP – FLAGSTAFF – PALM SPRINGS – LOS ANGELES

1. DEN: LOS ANGELES (CALIFORNIA)

Přílet do Los Angeles, převzetí auta v půjčovně na letišti a odjezd do hotelu. Nad městem se tyčí kopce s obřím nápisem Hollywood, pod ním žijí hvězdy stříbrného plátna. První procházka po obchodní Rodeo Drive, kde našla štěstí i Pretty Women, nákupy, restaurace, noční podniky. Nocleh v hotelu.

2. DEN: LOS ANGELES – SANTA BARBARA – SAN SIMEON
Odjezd severně podél pobřeží do Santa Barbary, prohlídka historické Santa Barbara Mission, botanická zahrada nebo koupání na krásných plážích. Dojezd do San Simeon, místa se známým Hearst Castle. Nocleh v hotelu.

3. DEN: SAN SIMEON – MONTEREY – SAN FRANCISCO

Odjezd podél pobřeží přes Big Sur, výhled na pohoří Santa Lucia a útesy v Pacifiku. Zastávka v Monterey, městě řemeslníků vystavěném nad vodou, prohlídka Monterey Bay Aquarium, Fisherman‘s Wharf, Cannery Row, luxusní obchody a vyhlášené restaurace. Celá oblast je známá pěstováním výborných broskví. Příjezd do San Francisca, večer v přístavu Fisherman‘s Wharf s restauracemi a obchody. Ubytování a nocleh v hotelu.

4. DEN: SAN FRANCISCO
San Francisco je relativně mladé město s viktoriánskou architekturou. Výhled na město z Nob Hill, Čínská a Japonská čtvrť s unikátními zahradami, most Golden Gate, Lombard Street, jízda pozemní lanovkou cable car. Možnost lodního výletu nebo letu helikoptérou
k pevnosti Alcatraz. Nocleh v hotelu.

5. DEN: SAN FRANCISCO – YOSEMITE NP – EL PORTAL

Odjezd na severovýchod do kopců k NP Yosemite. Rozsáhlá vnitrozemská náhorní plošina amerického západu je zvednutá na celou míli od hladiny moře. Zdejší vrcholky dosahují běžně nadmořské výšky 3500 – 4000 m, a přesto ze zvýšené náhorní plošiny nevypadají tak obrovské. Jedinečné scenérie, výhled na příkré žulové stěny, ledovcové klenby, vysoké vrcholky hor, ledovce a kvetoucí louky. Nocleh v hotelu.

6. DEN: EL PORTAL – SEQUOIA KINGS AND CANYON NP – EL PORTAL

Možnost další prohlídky NP Yosemite nebo Sequoia Kings and Canyon NP. Na území parku je nejvyšší horstvo amerického Středozápadu (Mt. Whitney 4418 m), hluboké kaňony, rozsáhlé jeskyně a zejména nejvyšší stromy na světě – sekvoje, z nichž nejvyšší měří přes 80 m. Nocleh v hotelu.

7. DEN: EL PORTAL – LAS VEGAS (NEVADA)

Trasu k východu do Las Vegas je možno projet pouštní oblastí Death Valley NP. Nejníže položené místo na Zemi, v létě obrovské horko, pohyb pouze autem po vyznačených trasách. Doporučuje se navštívit Visitor Center s expozicí o parku a doporučením trasy, a dbát všech příkazů. Dojezd do Las Vegas, které má co nabídnout každému návštěvníkovi: živé zábavní show, nepřetržitě otevřená kasina, výborné restaurace, luxusní obchody. Nejvyšší budova ve Státech západně od řeky Mississippi Stratosphere, původní hotely a kasina na Fremont Street. Nocleh v hotelu.

8. DEN: LAS VEGAS

Volný den v Las Vegas, možnost prohlídky hotelů na stripu: Excalibur s rytířskými souboji, zábavní park a jídelna s nabídkou all you can eat v hotelu Circus-Circus; přírodní rezervace Springs Preserve; noční fontány u hotelu Bellagio. Nocleh v hotelu.

9. DEN: LAS VEGAS – ZION NP – BRYCE CANYON NP (UTAH)

Odjezd na severozápad, cestou zastávka v NP Zion, oblíbeném místě horolezců, kteří zdolávají kuželové vrcholky čnící v zeleni. Dojezd do NP Bryce Canyon s barevnými skalami vytvarovanými erozí do fantaskních tvarů. Túra k Inspiration Point, odkud jsou nejkrásnější výhledy před západem slunce. Nocleh v hotelu.

10. DEN: BRYCE CANYON NP – LAKE POWELL

Příjezd k Lake Powell, možnost pěšího nebo lodního výletu k Rainbow Bridge, největšímu přírodnímu mostu na světě, pěší túra po břehu jezera po některé stezce, jízda na koni. Nocleh v hotelu.

11. DEN: LAKE POWELL – GRAND CANYON NP – FLAGSTAFF (ARIZONA)

Odjezd do jedné z nejnavštěvovanějších oblastí země, ke Grand Canyon NP. Hluboká průrva vyhloubená věky dravou řekou Colorado, stále se měnící barvy skal, vodopády, jezírka a skalní formace jsou nejčastějším terčem fotoaparátů. Možnost pěší túry na dno kaňonu, přelet helikoptérou, jízda na koni. Nocleh v hotelu ve Flagstaff.

12. DEN: FLAGSTAFF – PALM SPRINGS (CALIFORNIA)

Přejezd pouštní oblastí západním směrem do Palm Springs, módního lázeňského města s minerálními prameny, volně rostoucími palmami, luxusními butiky. Jízda oblíbenou Aerial Tramway z pouště až na zasněženou horu San Jacinto (3293 m). Nocleh v hotelu.

13. DEN: PALM SPRINGS – LOS ANGELES

Dojezd do Los Angeles, prohlídka Mann‘s Chinese Theater, Beverly Hills, procházka po Chodníku slávy, koupání, nákupy. Večer možnost lodního výletu s večeří a živou hudbou. Nocleh v hotelu.

14. DEN: LOS ANGELES

Volný den v Los Angeles, návštěva zábavních parků Disneyland, California Adventure Park, Universal Studios. Koupání na nekonečných plážích Pacifiku, návštěva Santa Monica Pier z roku 1916 s akváriem, přelet nad městem helikoptérou. Nocleh v hotelu.

15. DEN: LOS ANGELES

Odjezd na letiště, vrácení auta a odlet zpět do ČR, nebo možnost prodloužení pobytu.
 

období osoba v DBL osoba v DBL
(4 osoby celkem)
Do 31.10.
01.11.–31.03.
01.04.–30.06.
01.07.–31.08.
01.09.–31.03.
18.600
18.500
20.200
21.200
20.200
16.300
16.380
17.900
18.950
17.900

 

Cena za osobu ve standardním dvojlůžkovém (DBL) pokoji, za osobu ve dvojlůžkovém pokoji při 4 osobách celkem.

Cena obsahuje:
- ubytování v daném typu pokoje bez stravy
- místní taxy
- půjčení auta na 15 dní – vyzvednutí a vrácení na letišti, komplexní pojištění, dva řidiči, plná nádrž – auto kategorie „ekonomy“ (pro 2 osoby – DBL), auto kategorie „full size“ (pro 4 osoby – 2x DBL)

Cena neobsahuje:
- letenku Praha – Los Angeles – Praha od 19.200 Kč vč. letištních tax a poplatků
- pojištění – možnost za příplatek 520 Kč – viz str. 16 ceníku

Pozn.: Na vyžádání další varianty ubytování, dětské ceny, větší a menší auta.

 

Informace a rezervace zde.

CAMPANATOUR s.r.o., Kdyně, Náměstí 131, 345 06, tel: 379 732 772, fax: 379 731 072, email: campana@campana.cz

Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 USD = 17 Kč, 1 EUR = 24 Kč, při prodeji bude použit aktuální kurz.

CAMPANATOUR s.r.o. (založeno 1990) zajišťuje cesty na přání na míru pro jednotlivce i skupiny.

Vyžádejte si kompletní nabídku dovolené včetně letenky, ubytování a dalších služeb.

webdesign l © Jiří Částka l www.FotoBanka.net