tento web provozuje


HOTLINE

informace, kalkulace,
plán cesty, rezervace
 

Jan Zeman
zeman@campana.cz

( 604 200 252
 

www.campana.cz

 


 

LAS VEGAS


 

Las Vegas, známé jako město zábavy, se rozkládá v pouštní oblasti na západě Spojených Států, ve státě Nevada. Město založili na počátku 19.století španělští osadníci a pojmenovali je „pastviny“. Novodobý rozvoj místa je spojený až se stavbou vodní přehrady Hoover Dam na řece Colorado, která byla dokončena v roce 1930 a s následnou legalizací hazardních her ve státě po roce 1931. Původním centrem města byla Fremont Street, kde stále stojí první hotely a kasina; dnes se však největší pozornost soustřeďuje na vyhlášený strip. Tady stojí luxusní hotely inspirované různými městy a světovými kulturami, zde jsou kasina a herny, které nikdy nezavírají; zde lákají návštěvníky úžasné, rozmanité noční show, jež předvádějí světoví umělci zvučných jmen. V Las Vegas je možno během jedné noci pohádkově zbohatnout, ale také ztratit úplně všechno – zastavárny zlata a briliantů mají otevřeno non-stop. Desítky půjčoven svatebních šatů zase pomohou realizovat okamžitý nápad na uzavření sňatku. Letiště v Las Vegas odbavuje lety do/ze všech velkých měst USA, navazující na mezinárodní lety.
Kromě nočního života je zajímavá možnost návštěvy jednoho z nejznámějších národních parků USA – Grand Canyonu, ke kterému je možné dojet vypůjčeným autem (asi 150 minut jízdy), nebo s průvodcem při některém z organizovaných výletů. Jedinečným zážitkem je vidět tuto přírodní scenérii ze vzduchu při letu helikoptérou.

 

V Las Vegas je obvyklé chodit jíst ven. Nejoblíbenější jsou jídelny a restaurace hotelů zřetelně označené ALL YOU CAN EAT, tedy volně přeloženo sněz, co můžeš! Za opravdu lidové ceny se zde nabízejí snídaně a večeře, kdy na desítky metrů dlouhých stolech je obrovský výběr jídla, nealko nápojů, dezertů a zmrzliny. Specifické pro Las Vegas jsou zvláštní „patnáctipalcové“ talíře.

NABÍDKA VÝLETŮ:

  • Las Vegas: denní i noční okruh městem, lety helikoptérou nad městem.

  • Grand Canyon: autobusový výlet včetně zastávky
    u Hoover Dam a oběda v národním parku (asi 12hodin); výlet helikoptérou z letiště Las Vegas s přeletem nad Hoover Dam, Lake Mead.

  • lety helikoptérou v Grand Canyonu, průlet místy, kam může jen helikoptéra; lety při západu slunce.

  • dvoudenní výlet ke Grand Canyonu s noclehem v kovbojské osadě nebo indiánských týpí.

  • autobusové výlety k Hoover Dam (prohlídka elektrárny), do Red Rock Canyon nebo Death Valley

  • vyjížďky na koních, rafting

  • vstupenky na představení

  • nabídka a ceny na vyžádání.

PŘÍKLADY:
VYHLÍDKOVÉ LETY - HeliUSA

 

Las Vegas

 

 

CAMPANATOUR s.r.o., Kdyně, Náměstí 131, 345 06, tel: 379 732 772, fax: 379 731 072, email: campana@campana.cz

Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 USD = 17 Kč, 1 EUR = 24 Kč, při prodeji bude použit aktuální kurz.

CAMPANATOUR s.r.o. (založeno 1990) zajišťuje cesty na přání na míru pro jednotlivce i skupiny.

Vyžádejte si kompletní nabídku dovolené včetně letenky, ubytování a dalších služeb.

webdesign l © Jiří Částka l www.FotoBanka.net